aimeos-core - en to sl translation catalogue (44 entries)

note: Item status
en: status:-2
sl: Arhivirano

note: Item status
en: status:-1
sl: Mnenje

note: Item status
en: status:0
sl: Izklopljeno

note: Item status
en: status:1
sl: Vklopljeno

note: Address salutation
en: company
sl: Podjetje

note: Address salutation
en: mr
sl: Gospod

note: Address salutation
en: mrs
sl: Gospa

note: Address salutation
en: miss
sl: Gospodična

note: Order type value
en: order:repeat
sl: repeated

note: Order type value
en: order:web
sl: internet

note: Order type value
en: order:phone
sl: telefon

note: Subscription reason code
en: reason:-1
sl: plačilo

note: Subscription reason code
en: reason:0
sl: potečen

note: Subscription reason code
en: reason:1
sl: preklicano

note: Payment status value
en: pay:-1
sl: nedokončano

note: Payment status value
en: pay:0
sl: izbrisano

note: Payment status value
en: pay:1
sl: preklicano

note: Payment status value
en: pay:2
sl: zavrnjeno

note: Payment status value
en: pay:3
sl: povrnjeno

note: Payment status value
en: pay:4
sl: čakajoče

note: Payment status value
en: pay:5
sl: avtorizirano

note: Payment status value
en: pay:6
sl: prejeto

note: Delivery status value
en: stat:-1
sl: nedokončano

note: Delivery status value
en: stat:0
sl: izbrisano

note: Delivery status value
en: stat:1
sl: čakajoče

note: Delivery status value
en: stat:2
sl: v postopku

note: Delivery status value
en: stat:3
sl: odposlano

note: Delivery status value
en: stat:4
sl: dostavljeno

note: Delivery status value
en: stat:5
sl: izgubljeno

note: Delivery status value
en: stat:6
sl: zavrnjeno

note: Delivery status value
en: stat:7
sl: vrnjeno

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
sl: Manjka naslov za plačilo

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
sl: Manjka naslov za dostavo

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
sl: Naslov za plačilo ni dovoljen

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
sl: Naslov za dostavo ni dovoljen

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
sl: The payment option is missing

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
sl: The delivery option is missing

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
sl: A payment option is not allowed

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
sl: A delivery option is not allowed

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
sl: Eden ali več izdelkov niso več na voljo. Prosimo, umaknite jih iz košarice in nadaljute na naslednji korak!

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
sl: Eden ali več izdelkov so blokirani. Prosimo, umaknite jih iz košarice in nadaljute na naslednji korak!

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
sl: Eden ali več izdelkov niso več na voljo. Prosimo, umaknite jih iz košarice in nadaljute na naslednji korak!

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
sl: Cena izdelka ali več njih je spremenjena. V nadeljevanju se bodo avtomatično posodobili.

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
sl: Eneda ali več izdelkov ni več na zalogi. Umaknite jih iz košarice in nadaljujte na naslednji korak!
