aimeos-core - en to ro translation catalogue (8 entries)

note: Argentine Peso reference: https://en.wikipedia.org/wiki/Argentine_peso code: ARS sign: n/a symbol: $ sequence: n/a
en: ARS
ro: USD

note: Chilean Peso reference: https://en.wikipedia.org/wiki/Chilean_peso code: CLP sign: n/a symbol: $ sequence: n/a
en: CLP
ro: USD

note: Euro reference: https://en.wikipedia.org/wiki/Euro code: EUR sign: € symbol: € sequence: n/a
en: EUR
ro: EURO

note: Cayman Islands Dollar reference: https://en.wikipedia.org/wiki/Cayman_Islands_dollar code: KYD sign: $ symbol: $ sequence: n/a
en: KYD
ro: USD

note: Moldovan leu reference: https://en.wikipedia.org/wiki/Moldovan_leu code: MDL sign: n/a symbol: n/a sequence: n/a name: lei (plural)
en: MDL
ro: lei

note: Romanian leu reference: https://en.wikipedia.org/wiki/Romanian_Leu code: RON sign: n/a symbol: n/a sequence: n/a name: lei (plural)
en: RON
ro: lei

note: Suriname dollar reference: https://en.wikipedia.org/wiki/Surinamese_dollar code: SRD sign: n/a symbol: $ sequence: n/a
en: SRD
ro: USD

note: East Caribbean dollar reference: https://en.wikipedia.org/wiki/East_Caribbean_dollar code: XCD sign: $ symbol: $ sequence: n/a
en: XCD
ro: USD
